Evropská Unie
AMF REECE - sewing machines

APLIKACE IV. Výzva

 

Operační program: Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Číslo a název výzvy: 01_17_107 APLIKACE IV. Výzva - s účinnou spolupráci

Název projektu: Výzkum a vývoj speciálních šicích strojů pro automatizované zrychlení šití tvarových dílců svrchního oblečení

Registrační číslo projektu: CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_107/0012381

Cíl projektu: Hlavním cílem projektu je výzkum a vývoj automatizovaných systémů pro zrychlení výrobních procesů v textilním průmyslu a to díky nové generaci průmyslových šicích strojů určených zejména pro šití v oblasti oblekové, neformální konfekce v automatizovaných výrobních procesech v textilním průmyslu.

Představení projektu: Obsahem projektu je výzkum a vývoj automatizovaných systémů pro zrychlení výrobních procesů v textilním průmyslu a to díky nové generaci průmyslových šicích strojů určených zejména pro šití v oblasti oblekové, neformální konfekce v automatizovaných výrobních procesech v textilním průmyslu. Projekt bude zaměřen na vývoj a výzkum nových mechanismů v oblasti automatizace výrobních operací, procesů a jejich aplikace do průmyslových šicích strojů.

Hlavními výsledky projektu budou 2 prototypy speciálních průmyslových šicích strojů-Průmyslový šicí stroj pro neviditelné přichycení tvarových dílů a automatizovaný průmyslový šicí stroj pro ozdobné šití tvarových dílců.

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ Z PROSTŘEDKŮ FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ V RÁMCI OPERAČNÍHO PROGRAMU PODNIKÁNÍ A INOVACE PRO KONKURENCESCHOPST POD ZÁŠTITOU MINISTERSTVA PRŮMYSLU A OBCHODU.